O firmie

Nazywam się Joanna Dowgier. Lubię wyszukiwać w różnorodności materii wokół mnie tych jednostkowych przedmiotów obdarzonych "duszą" i swoistym wdziękiem.
Pomagają mi w tym intuicja, estetyczne wykształcenie i wewnętrzny kompas nastawiony na oryginalność.
Z niczym niezmąconej miłości do Włoch, pasji poszukiwań i uwielbienia dla kolorów narodził się pomysł zaprezentowania Polkom biżuterii włoskiej marki LE CAROSE by TOCO D'ENCANTO GIOIELLI.
Brand LE CAROSE tworzy akcesoria dla kobiety otwartej na nowości, odważnej w swoich wyborach, cieszącej się życiem i żyjącej z pasją, a jednocześnie z dystansem do siebie i świata. Wyszukany design, wybór najlepszych materiałów, troska o najmniejszy detal- to cechy tej biżuterii. Świetnie wpisuje się ona w trend personalizacji przedmiotów, którymi się otaczamy. Większość z naszych kolekcji tworzą pojedyncze sztuki i krótkie limitowane serie. Wykonywane ręcznie, z pasją
i starannością, 100% made in Italy, zgodnie z ideą, by tworzyć dla konkretnej kobiety obdarzonej swoistym stylem i osobowością.
W związku z licznymi przypadkami nielegalnego kopiowania produktów marki, w 2014 roku firma LE CAROSE została zarejestrowana w Urzędzie włoskich marek i patentów pod numerem 000101826. Numer ten widnieje na wszystkich etykietach dołączonych do produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl